Vítězství Trumpa díky FBI, která zastavuje falešnou invazi mimozemšťanů
Vítězství Trumpa díky FBI, která zastavuje falešnou invazi mimozemšťanů
Vítězství Donalda Trumpa ve včerejších prezidentských volbách zaskočilo nepřipravenou většinu politických znalců, mediálních sítí a příznivců Clintonové. Mnozí pevně věřili anketám, které předpovídaly rozhodující vítězství Hillary Clintonové. V čem političtí odborníci a mediální sítě chybovali, tím byl faktor skutečného záměru, ukrývající se za záhadným zásahem ředitele FBI Jamese Comeyho v závěrečných dnech prezidentské kampaně.
Nepochybně nejpřekvapivější událostí nedávné volby byl dopis z 28. října (2016) ředitele FBI Comeyho, že Clintonová byla znovu vyšetřována federálními úřady. FBI si vzala ponaučení z vyšetřování sextingu (tj. elektronické rozesílání textových zpráv, fotografií či videí se sexuálním obsahem) zdiskreditovaného kongresmana Anthonyho Weinera, tedy že on jeden ze svých počítačů sdílel se svojí ženou Humou Abedinovou, místopředsedkyní kampaně Clintonové. Obsahoval e-maily mezi Abedinovou, Clintonovou a dalšími, poslané během jejího volebního období jako ministryně zahraničí.
To bylo podstatné pro vyšetřování Clintonové od FBI, které bylo uzavřeno na začátku července (2016). Comeyho dopis šéfům různých kongresových výborů, informující je o znovuotevření vyšetřování, rozhoupal kampaň Clintonové a zavedl ji do 11 dní trvajícího nejhoršího tlaku, jaký Clintovoná zakusila za celou kampaň.
Pak, 6. listopadu (2016), jen dva dny před volbami, Comey vyšetřování opět odvolal a odvál oblak nejistoty nad táborem Clintonové. Její fanoušci vyjadřovali obrovskou úlevu a věřili, že cesta do Bílého domu je znovu otevřená.
Většina však byla zmatená záhadným chováním Comeyho. Proč nejprve něco říká, pokud nemá nic dostatečně usvědčujícího v e-mailech Weinera/Abedinové, co by změnilo dřívější červencové rozhodnutí uzavřít vyšetřování?
Podporovatelé Clintonové byli na Comeyho naštvaní a věřili, že nehorázně zasáhl do voleb, aby Trumpovi pomohl. Republikáni, včetně samotného Trumpa, Comeyho kritizovali za to, že znovu Clintonovou chrání.
Bývalý znalec prostředí Clintonové, Larry Nichols, nabídl další kritiku Comeyho, aby pomohl porozumět jeho záhadnému chování. Comey, podle Nicholse, řídil jakousi psychologickou operaci zaměřenou nesprávným směrem, aby pomohl kampani Clintonové kormidlovat mainstreamová média stranou od mnohem ničivějších odhalení Wikileaks, které se vyskytly.
«
Ačkoli v Nicholsově vysvětlení se nachází velká výzva, což si zcela jistě myslel i Alex Jones, já nevěřím, že Nichols má pravdu.
Poškozující povaha mnohých zveřejnění Wikileaks byla výstižně popsána Abbym Martinem ve videu z 5. listopadu (2016) – (viz níže). Ačkoli zveřejňování Wikileaks jistě obsahovalo kompromitující informace o šéfovi kampaně Clintonové, Johnu Podestovi, jen málo přímo obviňovaly Clintonovou samotnou. Nakonec, Clintonová přece mohla Podestu jednoduše vyhodit, kdyby byla bývala potřebovala zkrotit škody v posledních dnech své volební prezidentské kampaně.
«
Pochopení skutečného účelu za bizarním chováním Comeyho vyžaduje analýzu uniklého dokumentu skupiny Anonymous z 18. října (2016), který obsahuje interní data dotazovaných v průzkumu skupiny Benenson Strategy Group, provádějící kampaň pro Clintonovou. Tento dokument obsahoval citlivé interní průzkumy veřejného mínění, ukazující, že kampaň Clintonové byla ve velkých potížích a že směřovala k nevyhnutelné porážce.
«
Tento dokument skupiny Benenson strategy správně předpověděl, že z Trumpových příznivců se vyklubou celé davy a odhalí fakt, že Clintonová měla mezi americkou populací jen měkkou podporu. Dokument dále poukázal na to, že si veřejnost byla vědoma toho, že pro chabou účast na akcích kampaně Clintonové muselo být její publikum vyrobeno (tj. klaka).
Tento dokument Benenson strategy doporučil řadu záchranných možností, jejichž cílem bylo zastavit Trumpovy příznivce mířící k volbám a/nebo vytvořit národně bezpečnostní krizi. Dokument začal s „nedoporučenihodným seznamem“, který obsahoval celou řadu velmi alarmujících falešných scénářů včetně cizí invaze typu „Rudého úsvitu“ (tj. invaze např. z Ruska nebo Číny – pozn. red.), radioaktivního útoku „kobaltového deště“, občanských nepokojů, viru ZIKA apod.
Doporučenou možností záchrany byl „FIRESIGN“, který využívá pokročilé holografické technologie k vytvoření náboženského „efektu posvátného úžasu“. V plánu bylo použít technologii FIRESIGN k vytvoření iluze mimozemské invaze, která by umožnila vznik mimořádné situace, jež by vedla ke zrušení prezidentských voleb. Prezident Obama by následně nato předal moc přímo Clintonové, jakmile by byla mimozemská invaze zastavena skrze zásah nějakého tajného vesmírného programu řízeného letectvem USA.
«
Je příznačné, že některé z e-mailů Wikileaks obsahovaly data o dvou generálech letectva a šéfovi projektu Skunk Works korporace Lockheed Martin, jak se podělili o informace o tomto tajném programu letectva USA s kampaní Clintonové přes jejího šéfa kampaně Johna Podestu.
Ve skutečnosti se konala 25. ledna 2016 schůzka, kde se odhalila existence vyspělých technologií patřících tomuto vesmírnému programu letectva USA. Mohlo to být právě tam, kde byly požadovány informace za účelem zosnování falešné mimozemské invaze, osvojené kampaní Clintonové, a předány Benenson Strategy Group, aby z nich vyvinula jistý počet záchranných strategií.
«
Do dnešního dne nebyl dokument společnosti Benenson zpochybněn, i když existují jisté anomálie, které vyvolávají otázky nad jeho legitimitou.
Úspěch Trumpovy kampaně nám říká, že ony odhady v tomto dokumentu byly nadevšechno pravdivé. To naznačuje, že dokument společnosti Benenson obsahuje faktické informace, včetně plánů na falešné útoky.
Pročpak tedy společnost Benenson s onou falešnou mimozemskou invazí doporučovanou v dokumentu nepřišla, aby tak zachránila kampaň Clintonové? Právě proto se stává zásadním ono Comeyho oznámení z 28. října (2016) o znovuotevření vyšetřování FBI Clintonové.
Comey poslal kampani Clintonové jasný signál – žádné špinavé triky s volbami. Comeyho dopis byl příslovečným varováním kampaně Clintonové. Žádné falešné události by nebyly povoleny. FBI se chystala použít své velmi mocné zdroje k zajištění čistých voleb v USA.
Následné rozhodnutí Comeyho ze 6. listopadu (2016) opět vyšetřování e-mailů Clintonové uzavřít nastalo pravděpodobně kvůli dohodě dosažené za scénou. Volby 8. listopadu (2016) měly proběhnout bez jakýchkoli vyrobených národně bezpečnostních krizí.
V důsledku toho Comeyho zásah do prezidentské kampaně skoncoval s plány na falešnou mimozemskou invazi, a to vedlo k velmi významnému přenosu síly na politického outsidera, zatracovaného politickým establišmentem obou hlavních stran. 20. ledna 2017 nově zvolený prezident Trump získá moc úplně zveřejnit pravdu o utajených projektech, týkajících se tajných vesmírných programů a mimozemského života.
© Michael E. Salla, Ph.D. – 9. listopadu 2016
«
Překlad: Karel a Dana Rašínovi – 11. listopadu 2016
Více zde:
http://exopolitics.org/trump-victory-due-to-fbi-stopping-false-flag-alien-invasion/
«
A zde:
Žadný komentář
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář.
K výše uvedenému článku můžete napsat komentář. (Tato funkce je aktivní pouze pro registrované návštěvníky portálu.)
Napiště svůj komentář